pick your favorite books

Life And Other Shortcomings

Life and Other Shortcomings PDF
Author: Corie Adjmi
Publisher: She Writes Press
ISBN: 1631527142
Size: 62.62 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Fiction
Languages : en
Pages : 176
View: 4949

Get Book

Life And Other Shortcomings

by Corie Adjmi, Life And Other Shortcomings Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download Life And Other Shortcomings books, Life and Other Shortcomings is a collection of linked short stories that takes the reader from New Orleans to New York City to Madrid, and from 1970 to the present day. The women in these twelve stories make a number of different choices: some work, others don’t; some stay married, some get divorced; others never marry at all. Through each character’s intimate journey, specific truths are revealed about what it means to be a woman—in relationship with another person, in a particular culture and era—and how these conditions ultimately affect her relationship with herself. The stories as a whole depict patriarchy, showing what still might be, but certainly what was, for some women in this country before the #MeToo movement. Both a cautionary tale and a captivating window into women’s lives, Life and Other Shortcomings is required reading for anyone interested in an honest, incisive, and compelling portrayal of the female experience.
                                                                        PDF
Author: Чіп Хіз, Ден Хіз
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171226483
Size: 54.74 MB
Format: PDF, Docs
Category : Psychology
Languages : uk
Pages :
View: 5680

Get Book

by Чіп Хіз, Ден Хіз, Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download books, Що підтримує поширення теорій змов, численних міських легенд і міфів? Чому деякі досить безглузді ідеї продовжують існувати, тимчасом як безліч хороших задумів приречені на зникнення? У своєму провокаційному та пізнавальному дослідженні брати Хізи з’ясовують, що ж робить ідеї «липкими» і яка формула сприяє їхній успішності. Історії талановитої вчительки початкової школи, нобелівського лауреата, творців найуспішнішої комерційної реклами та безліч інших прикладів навчать, як створювати ефективні ідеї, які сприймуть і запам’ятають надовго.
              PDF
Author: Натаніель Готорн
Publisher: Litres
ISBN: 5041970084
Size: 65.27 MB
Format: PDF, Docs
Category : Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 4081

Get Book

by Натаніель Готорн, Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download books, «Червона літера» – перший американський роман, що став бестселером у Європі. У досконалому за формою творі Натаніель Готорн наочно відтворив духовне обличчя своїх предків-пуритан, що жили в середині XVII століття, і викрив їхню сувору і похмуру нетерпимість, жорстокість, збочені уявлення про гріх, справедливість і кохання. Історія подружньої зради перетворилася на потужну драму, з якої героїня, зазнавши жорстоких випробувань, виходить перевтіленою, але без каяття, бо її зігріває думка про те, що вчинене нею заради справжнього почуття. «Червону літеру» цькували в США, де ортодокси вважали роман за «пропаганду похоті й незаконних стосунків», однак це тільки сприяло його популярності.
90

                           90     PDF
Author: Майкл Воткінс
Publisher: Наш формат
ISBN: 6177513913
Size: 30.42 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category : Business & Economics
Languages : uk
Pages : 248
View: 5901

Get Book

90

by Майкл Воткінс, 90 Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download 90 books, Перехід на нове робоче місце — чудовий шанс реалізувати свій потенціал і вибудувати для себе іншу стратегію поведінки. Та водночас це й вирішальне випробування: деякі помилки під час перших трьох місяців роботи можуть коштувати вам кар’єри. У книжці «Час пішов…» покроково описано процес переходу на нову посаду й імовірні труднощі на цьому шляху. Для покращення розуміння та закріплення ідей кожен розділ містить практичні поради, чек-ліст і систему самооцінювання. Завдяки цьому ви зможете виробити вміння швидко й ефективно адаптуватися на новому робочому місці. Саме це є запорукою подальшого успіху та кар’єрного зростання в будь-яких перехідних періодах і на будь-яких рівнях.
                                                 PDF
Author: Філіп Тетлок
Publisher: Наш формат
ISBN: 6177513565
Size: 70.31 MB
Format: PDF, Docs
Category : Business & Economics
Languages : uk
Pages : 390
View: 4750

Get Book

by Філіп Тетлок, Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download books, Завдяки вмінню прогнозувати події можна уникнути помилок і досягти успіху в усіх сферах нашого життя. Однак мало кому до снаги передбачити, у що варто вкладати кошти, який новий продукт здатен завоювати ринок і яких змін чекати на політичній арені. Навіть провідні експерти часто радше здогадуються про певні речі, ніж аналізують можливості їхньої появи. Утім деякі фахівці здатні робити достовірні передбачення. Як їм це вдається і чи можна цього навчитися?
                  PDF
Author: Марк Твен
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171271993
Size: 14.39 MB
Format: PDF, Kindle
Category :
Languages : uk
Pages :
View: 841

Get Book

by Марк Твен, Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download books, Улюблений непосидючий герой вирушає в захопливу мандрівку! Цього разу Том Соєр грається в детектива. Хоча це не гра. Він шукає викрадача коштовних діамантів, розкриває насправді жахливий злочин і рятує хорошу людину від несправедливого вироку. А потім вирішує полетіти за кордон. Хлопець мріє розбагатіти та показати всім, на що він здатен. Друзі Тома теж мріють про далекі краї. Приєднуйтеся й ви до охочих вирушити назустріч цікавому та невідомому… На вас чекає купа несподіванок!
                     PDF
Author: Ґілберт Елізабет
Publisher: Видавництво Старого Лева
ISBN: 6176791537
Size: 62.29 MB
Format: PDF, ePub
Category : Fiction
Languages : uk
Pages : 416
View: 2571

Get Book

by Ґілберт Елізабет, Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download books, «Їсти, молитися, кохати» - надзвичайно щира розповідь жінки про духовне переродження і позитивні зміни у житті. Автор книги на власному прикладі довела, що навіть після найбільших криз можна не лише відновитися, а й відкрити в собі нові грані, можливості та рівні переживань. Героїня її роману - письменниця Ліз – розчарована у сімейному житті та зневірена в особистому щасті. Жінка втрачає головне: сенс та смак до життя. Аби набратися сил та повернутися до життя, Ліз вирішує подорожувати. На її шляху три країни: Італія, Індонезія та Індія. Там вона вчиться їсти зі смаком, молитися з відкритим серцем та кохати, наче вперше.
Dombi I Syn

Dombi i syn  PDF
Author: Charles Dickens
Publisher:
ISBN:
Size: 66.81 MB
Format: PDF, ePub, Docs
Category :
Languages : en
Pages : 750
View: 2697

Get Book

Dombi I Syn

by Charles Dickens, Dombi I Syn Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download Dombi I Syn books,
                                                               PDF
Author: Малколм Гладуелл
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171246158
Size: 25.48 MB
Format: PDF, Mobi
Category : Psychology
Languages : uk
Pages :
View: 4409

Get Book

by Малколм Гладуелл, Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download books, Ця книжка про те, як подолати труднощі, якщо ти не гігант Голіаф, а звичайна людина.

Чому сила не завжди є запорукою перемоги? Як перетворити свої недоліки на переваги? Що робити в абсолютно безвихідних, на перший погляд, ситуаціях? Щоб відповісти на ці та інші запитання, Малкольм Гладуелл переосмислив біблійну легенду про аутсайдера Давида та фаворита Голіафа. Автор доводить, що успіх не залежить від масивності обладунків та міцних м’язів. Адже переваги можуть легко перетворитися на вади і навпаки. У книзі наведені історії з життя реальних особистостей, талановитих та звичайних, геніальної школярки, яка не впоралася з вимогами престижного університету та сироти з бідної родини, який здійснив прорив у боротьбі з дитячою лейкемією. На їхньому прикладі автор доводить, що наші уявлення про переваги і недоліки є хибними. Адже саме прості аутсайдери здатні подолати могутніх фаворитів.

Про автора:
Малкольм Гладуелл — відомий канадський журналіст авторитетного щотижневика The New Yorker та The Washington Post, поп-соціолог, автор міжнародних бестселерів. Журнал Time назвав Гладуелла одним з 100 найбільш впливових людей. Його книги трималися на перших позиціях в списку бестселерів The New York Times та The Globe and Mail. Володар премії Американської Соціологічної асоціації за видатні досягнення в соціології, доктор філології Університету Ватерлоо. Його заслужено називають найбільш оригінальним американським журналістом.
                 PDF
Author: Курт Воннеґут
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171217239
Size: 75.55 MB
Format: PDF
Category : Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 741

Get Book

by Курт Воннеґут, Books available in PDF, EPUB, Mobi Format. Download books, Геніальний схиблений науковець робить приголомшливе відкриття, не переймаючись майбутнім свого творіння… Лід-дев’ять — винахід, страшніший за атомну бомбу. Одна його крихта може знищити все живе… І троє людей використали цю смертоносну речовину на власний розсуд… На перетині добра і зла ідеальний світ справді далекий від ідеалу, а як щодо самоцінності особистості, як щодо відповідальності за скоєне?..